Hotel Court Park

Apartamenty weselne

Apartamenty weselne

Hotel Court Park

oferuje apartamenty weselne dla młodej pary oraz gości weselnych w komfortowych i historycznych wnętrzach Dworu Biskupiego w Nysie. Dla gości weselnych Hotel Court Park oferuje specjalne rabaty.Apartamenty i pokoje hotelowe wyposażone są w stylowe meble, duże komfortowe łoża z stylowym wezgłowiem, TV 43 cal z dodatkowym nagłośnieniem, w każdym pokoju wentylacja mechaniczna, img_3886-1darmowe Wi-Fi, stylizowana klasyczna łazienka ze szklanym prysznicem, suszarką oraz stylowym wyposażeniem.

Concierge

Do dyspozycji naszych gości hotelowych concierge, który zadba o komfort Państwa pobytu w Hotelu Court Park oraz pomoże w zaplanowaniu pobytu w Nysie, jak również wyręczy Państwa w codziennych czynnościach.

Gastronomia

Bezpośrednio z hotelu wejście do restauracji Mono Chleb i Wino, Burger&Steak House, kawiarni i herbaciarni Cafe Nysa, klubu muzycznego stereo Live Music Club. Paramenty weselne hotelu posiadają bezpośrednie wyjście na teren zabytkowego dziedzińca Dworu Biskupiego z jego atrakcjami. Dla gości hotelowych darmowy parking na terenie Dworu Biskupiego usytuowany bezpośrednio przed wejściem do hotelu, otoczony stylowym ogrodzeniem oraz cisami.

Wyposażenie

Apartamenty weselne
Hotel Court Park

Każda młoda para otrzymuje w prezencie od Hotelu Court Park apartament małżeński na czas uroczystości weselnych nieodpłatnie. Wygodne łoże, stylowe meble, najwyższej jakości materiały zapewnią nowożeńcom komfort oraz prestiż historycznie przypisany zabytkowemu kompleksowi Dworu Biskupiego w Nysie.

Na naszych specjalnych gości czekają za każdym razem miłe niespodzianki w małżeńskim apartamencie nowożeńców z życzeniami na nowej drodze życia. Bliskość apartamentu małżeńskiego od Dworskiej Sali Balowej pozwala pani młodej na swobodne i szybkie zmieniany kreacji lub niezbędną korektę makijażu czy chwilę relaksu bez konieczności opuszczania gości weselnych na dłuższy czas.

Apartamenty weselne mają okna z widokiem na niespotykany dziedziniec Dworu Biskupiego z pięknymi pergolami ozdobionymi kwitnącymi pnączami winorośli, podświetlaną fontanną, kwiatowymi klombami i podświetlanymi rzeźbami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową.

Our presentation in English

Adres

Aleja Lompy - wjazd od ulicy Chodowieckiego

Kontakt

telefon: + 48 77 433 88 88 mobilny: +48 795 666 127

Godziny otwarcia

24 h