Hotel Court Park

Konferencje i szkolenia dla firm

Jeżeli szukasz idealnego miejsca na konferencje i szkolenia dla firm, imprezy integracyjnej, kursu, bankietu, szkolenia firmowego, czy różnego rodzaju warsztatów , sprawdź, co ma do zaoferowania Hotel Court Park. Dysponujemy wieloma salami o różnych powierzchniach, dzięki czemu nasi goście mogą zarezerwować przestrzeń idealną do swoich potrzeb.

Konferencje i szkolenia dla firm

Oferujemy wybór jednej z sześciu sal do organizacji szkoleń oraz konferencji na terenie zabytkowego zespołu Dworu Biskupiego.

Sale konferencyjne

Hotel Court Park oferuje organizację konferencje i szkolenia dla firm w 6 salach o różnych wielkościach, od 36 m2 do 500 m2. W sali mającej miejsce w średniowiecznej wieży mieszkalnej, a także w sali balowej czy koncertowej z powodzeniem można zorganizować nie tylko konferencje, ale również kursy, warsztaty, bankiety oraz firmowe imprezy integracyjne. Dysponujemy nie tylko powierzchnią, ale także odpowiednim wyposażeniem, które zapewnia uczestnikom spotkania komfort i możliwość sprawnego realizowania planu danego wydarzenia.

Doświadczenie

Od początku naszej działalności mieliśmy przyjemność organizować wiele różnych kursów, szkoleń, bankietów czy warsztatów w naszym hotelu. Dzięki temu posiadamy odpowiednie doświadczenie, które umożliwia nam spełnienie indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Nasz zespół wyróżnia się doskonałymi umiejętnościami planowania i koordynowania, dlatego podczas organizowanych u nas konferencji uczestnicy nigdy nie narzekają na chaos czy brak niezbędnych informacji. Dbamy o każdy szczegół szkolenia czy imprezy integracyjnej i zapewniamy gościom warunki idealne do wzięcia udziału w spotkaniach.