Hotel Court Park

chrzciny-komunie-jubileusze

chrzciny-komunie-jubileusze

Hotel Court Park, najlepsze miejsce na chrzciny-komunie-jubileusze, położony w centrum Nysy, oferuje wszystko to, czego wymaga każda rodzinna uroczystość.  Miejsce idealne nie tylko na organizację wesela, ale również różnego rodzaju spotkania rodzinne, takie jak komunie, chrzciny czy stypy. Gościom oferujemy przepyszne posiłki podawane w naszej restauracji Mono Chleb i Wino, które łączą w sobie tylko najlepsze francuskie i włoskie smaki. Cały obiekt jest niezwykle prestiżowy i elegancki, dzięki temu doskonale pasuje do tego typu okazji.

Dwór Biskupi

Hotel Court Park jest częścią zabytkowego zespołu Dworu Biskupiego, dzięki czemu oferuje znacznie więcej od dostępnej oferty innych hoteli. Zabytkowy dziedziniec Dworu Biskupiego utrzymany w barokowym stylu, pełen kwiatów i zieleni, jest idealnym miejscem na chrzciny – komunie – jubileusze, lub inne spotkania rodzinne. Przygotowany przez nas ogródek restauracyjny i kawiarniany sprzyjają długim rozmowom w gronie bliskich, a dzieciom pozwala na odrobinę szaleństwa. Dwór Biskupi

Komunie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji komunii, styp, chrzcin i innych spotkań rodzinnych. Dzięki temu doskonale wiemy, jak przygotować salę oraz zapewnić wszystkim gościom komfort i zadowolenie ze spędzonego u nas czasu. Nasze kompleksowe usługi pozwalają w krótkim czasie zaplanować całe wydarzenie, które każdorazowo jest dopracowane w każdym szczególe. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie Klienta, dlatego podczas przygotowań do komunii czy innych imprez pozostajemy z nim w ciągłym kontakcie i pragniemy dokładnie poznać jego potrzeby i oczekiwania. dziedziniec dworu biskupiego

Jubileusze

Hotel Court Park i Dwór Biskupi jak żadne inne miejsce sprzyjają organizacji jubileuszy w atrakcyjnej i prestiżowej atmosferze podniosłości tych specjalnych wydarzeń w życiu każdego jubilata. Otoczenie pięknych wnętrz i historii sprzyja wyjątkowemu charakterowi oraz podkreśleniu wagi wydarzenia jubileuszu przez cały rok. Do dyspozycji gości pozostają zabytkowe wnętrza hotelu, sali balowej, sali koncertowej oraz barokowy dziedziniec Dworu Biskupiego.

Stypy

Do organizacji spotkań rodzinnych, wymagających atmosfery spokoju i wyciszenia oferujemy pomieszczenia Dworu Biskupiego całkowicie wyodrębnione oraz profesjonalną obsługę i organizację całego spotkania rodzinnego.

Zapraszamy do współpracy!

[email protected]

tel. 77 433 88 88