Hotel Court Park

Hotel Court Park Nysa – luksus na który Cię stać

Hotel Court Park w Nysie to luksusowy hotel w samym sercu Nysy, łączący klasykę i komfort w zabytkowym Dworze Biskupów Wrocławskich. Obiekt zrewitalizowany w roku 2016, w otoczeniu zabytkowych budynków zespołu Dworu Biskupiego, oferujący pokoje i apartamenty z widokiem na piękny historyczny dziedziniec. Idealne miejsce na wypoczynek, jako baza tras turystycznych, centrum biznesowe i konferencyjne.

Historyczna Sala Balowa Dworu Biskupiego stanowi największą salę weselną i konferencyjną w województwie opolskim.

Hotel Court Park to najatrakcyjniejsza oferta noclegowa w Nysie, łącząca najwyższą jakość za najniższą cenę, to idealne miejsce dla wypoczynku, w którym znajdziesz ślady historii, apartamenty o jakości i dworskim prestiżu.

Jako jedyny w Nysie, Hotel Court Park dysponuje własnym dużym i dozorowanym parkingiem dla wszystkich gości hotelowych oraz, jako jedyny w Nysie parkingiem mieszczącym 7 autokarów turystycznych, z pełnym – całkowicie darmowym dla kierowców autokarów turystycznych – zapleczem relaksacyjnym w postaci pokoi hotelowych z łazienkami i prysznicami, darmową TV oraz szybkim Internetem.

Hotel oferuje również najlepsze w Nysie restauracje, kawiarnię, komfortowe ogródki kawiarniane i restauracyjne na dziedzińcu Dworu Biskupiego, magiczny, urokliwy dziedziniec z alejkami spacerowymi, fontannami, pergolami i tysiącem roślin.

W ofercie hotelu znajdziesz również jedyny klub muzyczny w Nysie, dodatkowo dysponujący własną stała sceną muzyczną, oferujący muzykę na żywo, koncerty, pokazy, zawsze atrakcyjne eventy. Wszystko w jednym, najbardziej urokliwym miejscu Nysy – w Dworze Biskupim w Nysie.