Hotel Court Park

Comfort

Komfortowa sypialnia z widokiem na dziedziniec Dworu Biskupiego. Duża klasyczna łazienka z oknem na dziedziniec z nowoczesnym prysznicem. i stylowym wyposażeniem

  • Powierzchnia: 40m2
Cena: 180/280/320 pln
Liczba osób: 0 1 2
Pokoje typu „comfort” to przestrzenne sypialnie położone na II pietrze hotelu z komfortowym dużym łożem małżeńskim oraz stylową kanapą Chesterfield z funkcją spania.

Pokoje utrzymane są w stylu pałacowym z widokiem na zabytkowy dziedziniec Dworu Biskupiego lub na miejski park.  Duże stylowe, drewniane szprosowane podwójne okna kubełkowe, niespotykane na co dzień we współczesnym budownictwie uzupełniają historyczna aranżację sypialni. Historyczne wnętrze, duże, komfortowe, podwyższone łoża ze stylizowanym wezgłowiem ściennym. Pokój wyposażony w stylizowaną drewnianą konsolę z szufladą na komputer, stylowy i wygodny fotel z podłokietnikami oraz szafę ubraniową. Sypialnia posiada dodatkowo klasyczną kanapę Chestefield z funkcją spania oraz stylowe tremo.

Atestowana, bezpieczna i miękka wykładzina hotelowa w kolorze zharmonizowanym ze ściennymi materiałowymi tapetami w pasy. W pokoju znajdziesz darmowe, szybkie Wi-Fi , do Twojej dyspozycji 43 calowy telewizor z dodatkowymi głośnikami naściennymi, gwarantującymi dźwięk wysokiej jakości. Lampka nocna, lampa stojąca przydatne w lekturze jednej z setek książek dostępnych dla gości hotelowych nieodpłatnie w hallu hotelu.

Apartament posiada dużą, luksusową łazienkę, wielofunkcyjny prysznic z wygodnym wejściem bezprogowym, szklane ścianki prysznicowe. Łazienka wyposażona w stylową drewnianą konsolę, klasyczne, stylowe oraz wygodną suszarkę do włosów.

Pokój przyjazny dla alergików, utrzymywany w czystości dzięki atestowanym sprzętom antyalergicznym.

Prestiż i komfort na jaki zasługujesz w niewiarygodnie niskiej cenie.

320 zł – 3 osoby
280 zł – 2 osoby
180 zł – 1 osoba