Hotel Court Park

  • Prestige
  • Prestige

Prestige

Ekskluzywny apartament w historycznej aranżacji i stylowym wyposażeniu. Komfortowe pokoje, najwyższej jakości materiały oraz dbałość o detale zapewnią komfort i relaks każdemu z naszych gości.

  • Powierzchnia: 25m2
  • Internet
  • TV 43 cal
  • Stylowa konsola
  • Stylowa kanapa Chesterfield
  • Szafa
  • Tremo stylowe
Cena: 180/240 zł
Liczba osób: 0 1

Pokój Prestige

Wyposażenie

Komfortowy pokój typu Prestige utrzymany jest w stylu pałacowym, z widokiem na zabytkowy dziedziniec Dworu Biskupiego (nr 105) lub na miejski park (nr 108). Pokoje położone są na parterze hotelu, posiadają duże stylowe, drewniane szprosowane podwójne okna kubełkowe, niespotykane na co dzień we współczesnym budownictwie. Historyczne wnętrze, duże, komfortowe, podwyższone – przez co wygodne przy wstawaniu i nieobciążające stawów – łoże ze stylizowanym wezgłowiem ściennym. Pokój Prestige wyposażony w stylizowaną drewnianą konsolę z szufladą na komputer, stylowy i wygodny fotel z podłokietnikami oraz piękną stylową szafę ubraniową. Apartament posiada dodatkowo stylową kanapę Chesterfield z funkcją spania oraz stylowe tremo.

Aranżacja

Atestowana, bezpieczna i miękka wykładzina hotelowa w kolorze zharmonizowanym ze ściennymi materiałowymi tapetami w pasy. W pokoju znajdziesz darmowe, szybkie  Wi-Fi , do Twojej dyspozycji 43 calowy telewizor z dodatkowymi głośnikami naściennymi, gwarantującymi dźwięk wysokiej jakości. Lampka nocna, lampa stojąca przydatne w lekturze jednej z setek książek dostępnych dla gości hotelowych nieodpłatnie w hallu hotelu.

Łazienka

Apartament posiada dużą, luksusową łazienkę, wielofunkcyjny prysznic z wygodnym wejściem bezprogowym, szklane ścianki prysznicowe. Łazienka wyposażona w  stylową drewnianą konsolę, klasyczne, stylowe lustro oraz wygodną suszarkę do włosów.

Antyalergiczny

Pokój przyjazny dla alergików, utrzymywany w czystości dzięki atestowanym urządzeniom antyalergicznym, każdorazowo aromatyzowany. Alergeny usuwane są przez pracowników hotelu, dzięki czemu pokój Prestige może być bezpiecznie użytkowany przez alergików.

Wi-Fi

Pokój Prestige posiada dostęp do bezpłatnej sieci hotelowej Wi-Fi. Sieć Wi-Fi jest dostępna we wszystkich pomieszczeniach hotelu.

 

Prestiż i komfort na jaki zasługujesz w niewiarygodnie niskiej cenie.

Ceny:

180 zł – 1 osoba

240 zł – 2 osoby