Hotel Court Park

Standard

Historyczne wnętrze, komfortowe łoże, stylizowane wyposażenia, widok na zabytkowy dziedziniec Dworu Biskupiego w Nysie. Prestiż i komfort ma jaki zasługujesz.

  • Powierzchnia: 23,5m2
  • Dostep do internetu
  • Telewizja
Cena: 160/220 pln
Liczba osób: 0

Pokój turystyczny zlokalizowany na parterze hotelu, wyposażony jest w 43-calowy telewizor, wzbogacony o zainstalowane dodatkowe nagłośnienie głośnikami marki Manta Soundbar Bluetooth MM 291. Połączenie nowoczesnej i eleganckiej linii niemieckich telewizorów z eleganckim nagłośnieniem z funkcją bluetooth oraz Wi-Fi, pozwala naszym gościom na korzystanie  z TV w zakresie niedostępnym w żadnym innym hotelu.

Obsługa hotelowa wyjaśni w razie potrzeby, w jaki sposób można z każdego mobilnego urządzenia połączyć się z głośnikami o niesamowitym brzmieniu oraz dużym ekranem TV, zamieniając pokój hotelowy w prywatne kino domowe lub salon gier komputerowych.

Hotel Court Park oferuje możliwość korzystania z Playstation, które w każdej chwili można podłączyć do TV oraz głośników. Pokój posiada w pełni wentylację mechaniczną z funkcją klimatyzacji. Nowoczesny i zarazem klasyczny design łazienki, do dyspozycji prysznic kabinowy ze szklanymi ścianami oraz designerskim panelem prysznicowym z wieloma funkcjami użytkowymi. Klasyczne i utrzymane w minimalistycznym stylu konsole łazienkowe i umywalki uzupełnia lustro w specjalnie rzeźbionych drewnianych ramach.

Do dyspozycji gości hotelowych zawsze darmowe miejsce na dozorowanym i monitorowanym przez kamery przemysłowe parkingu hotelowym, bezpośrednio przed wejściem do hotelu. Wygodny wjazd na parking, prosto przed wejście główne do hotelu, bardzo szerokie miejsca parkingowe, monitoring kamer. W pokoju hotelowym, jak i w całym hotelu darmowe i szybkie Wi-FI.

Ceny – łóżko hotelowe szerokie, mieszczące 2 osoby

  • 160 zł za 1 osobę
  • 220 zł za 2 osoby (110 zł od osoby)