Hotel Court Park

Sushi Bar

Sushi Bar

Suhi Bar w Hotelu court Park zaprasza w godzinach 13:00 – 21:00 w tygodniu oraz 12:00 – 23:00 w weekendy.

Sushi Bar Sensi Sushi jest czynny siedem dni w tygodniu przez cały rok. Sushi Bar Sensi Sushi zlokalizowana jest w budynku zespołu Dworu Biskupiego na parterze w budynku dawnych Warsztatów Artyleryjskich. Aranżacja sushi baru utrzymana jest w tradycyjnej kolorystyce i prostych lekkich rozwiązaniach wyposażenia wnętrz. Do dyspozycji gości bezpłatny dostęp Wi-Fi.

Menu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sezonową restauracji Sensi Sushi. W Sushi Bar Sensi Sushi warto spróbować oryginalnego sake oraz japońskiego piwa.

Pełna oferta sushi bar kliknij tutaj: Menu

Śniadania

Gorące pieczywo, konfitury, ser żółty, sery białe, szynki, pieczenie, pomidory, ogórki, papryka, jaja sadzone, jaja na miękko, kiełbaski z wody lub z patelni w towarzystwie smażonej cebulki w sosie pomidorowym, gorące croissanty oraz słodkie bułeczki … to tylko jedno ze śniadań w Hotelu Court Park. Do każdego śniadania darmowa lampka wytrawnego czerwonego lub białego wina. Śniadania serwowane są od godziny 1000

Brunch

Restauracja Sushi Bar Sensi Sushi oferuje rodzinne brunche. Specjalne menu rodzinne oferuje różnorodne dania sezonowe oraz specjalne dla dzieci. Brunche rodzinne serwowane są od godziny 1400

Uroczystości rodzinne

Sushi Bar Sensi Sushi świadczy usługi organizacji uroczystości rodzinnych oraz spotkań biznesowych. Ogromny historyczny dziedziniec zapewnia spokój i bezpieczeństwo zabawy dla dzieci, w sezonie do dyspozycji gości pełne kwiatów ogródki kawiarniane.

Galeria sztuki

Restauracja pełni funkcję galerii sztuki, której ściany wypełnione są kolekcjami obrazów, które można również na miejscu kupić.

rezerwacja:

tel.: 77 433 88 88

[email protected]

Adres

48-300 Nysa, Dwór Biskupi, ALeja Lompy

Kontakt

+48 77 433 88 88

Godziny otwarcia

12:00 - 22:00