Hotel Court Park

Herbaciarnia Cafe Nysa

Herbaciarnia Cafe Nysa w Dowrze Biskupim zaprasza

Herbaciarnia Cafe Nysa

Lokalizacja

Herbaciarnia Cafe Nysa znajduje się w najstarszej części Dworu Biskupów Wrocławskich w Nysie – w dawnych Warsztatach Artyleryjskich na parterze oraz w zachowanej wieży mieszkalnej. Goście hotelowi mogą odwiedzić Herbaciarnię Cafe Nysa bezpośrednio od strony zabytkowego dziedzińca lub skorzystać z jednego z licznych ogródków kawiarnianych z widokiem na dziedziniec.

herbaciarnia cafe nysa

Herbaciarnia dysponuje również własnym ogródkiem kawiarnianym w części parkowej zespołu parkowego Dworu Biskupiego w Nysie, z naniesieniami zieleni liczącej kilkadziesiąt lat. W części parkowej z ogródka kawiarni podziwiać można nie tylko wspaniałą zieleń, ale i fontannę, czy wieczorne iluminacje Dworu Biskupiego.

Oferta

Herbaciarnia  Cafe Nysa oferuje wszystko, co najlepsze w najpopularniejszych herbaciarniach i barach kawowych w Polsce, wzbogacone indywidualnymi recepturami, opartymi na najlepszych gatunkach ziaren kawy na świecie.

Zachęcamy do spróbowania w zimowe dni Herbaty Zimowej, przygotowanej na bazie herbat z rodzina William’s, według specjalnej receptury, zawierającej między innymi  kieliszek naturalnego miodu, pomarańczę, cytrynę, świeży imbir, czy aromatyczne goździki oraz na kufelek grzanego wina. Zapraszamy również do spróbowania w kawiarni naszych smoothie’s oraz sezonowych smaków shake.

Książka dla każdego

W kawiarni/herbaciarni  znajdują się również ciekawe książki. Oferta literacka kierowana jest zarówno do dorosłych czytelników, jak i – przede wszystkim – do dzieci. Książkę nasi goście mogą zabrać ze sobą również do pokoju hotelowego.

Muzyka na co dzień

Nasza herbaciarnia jest pełna muzyki klasycznej, soulu, jazzu. Muzyka towarzyszy nam przez cały dzień, w zależności od pory dnia. Goście kawiarni mają możliwość posłuchać największych hitów różnych gatunków muzycznych. Niejednokrotnie muzyki można wysłuchać ich na żywo w wykonaniu muzyków występujących w Dworze Biskupim. https://www.facebook.com/stereolivemusicclub/

rezerwacja:

[email protected]

tel.: 77 433 88 88

Adres

Nysa, aleja Lompy 3 Dwór Biskupi

Kontakt

77 433 88 88

Godziny otwarcia

14:00 - 22:00