Hotel Court Park

Sala Balowa

Sala Balowa

Najbardziej prestiżowe miejsce do organizacji balów, koncertów, konferencji i warsztatów Sala Balowa Hotelu Court Park w Nysie. Oferujemy klimatyzowana salę o powierzchni prawie 500 m2, stylowy, dworski wystrój, piękną drewnianą podłogę, galerią sztuki w jednym z widokiem na piękny dziedziniec Dworu Biskupiego. Sala znajduje się na I piętrze zabytkowego obiektu, dysponuje też pełnym zapleczem technicznym, szatnią, toaletami, kuchnią, zapleczem technicznym oraz klimatyzacją i darmowym Wi-Fi.

Wesela w Dworze Biskupim

Dworska Sala Balowa oferuje organizację wesel oraz przyjęć weselnych przez cały rok w średniowiecznym budynku dawnych warsztatów artyleryjskich. Sala jest w pełni klimatyzowana, dysponuje własną kuchnią, zapleczem kelnerskim, pałacowymi łazienkami oraz toaletą dla niepełnosprawnych. Sala wyłożona jest drewnianym parkietem na prawie 500 m2, przez co istnieje możliwość organizacji wesela do 400 osób. Sala jest doświetlona pałacowymi oknami z widokiem na dziedziniec Dworu Biskupiego oraz zespół parkowy i park miejski. https://www.facebook.com/pg/dworskasalabalowa/photos/?ref=page_internal

Konferencje i szkolenia

Sala Balowa wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do projekcji i prezentacji multimedialnej. Restauracje Moni&Stereo oraz kawiarnia Cafe Nysa zapewniają smaczne posiłki bez konieczności opuszczania murów średniowiecznego obiektu. Sala posiada zasłony zaciemniające,  rolety rzymskie. Dzięki lokalizacji hotelu, restauracji, kawiarni, parkingu w jednym miejscu, organizacja konferencji w Sali Balowej jest łatwa i wygodna.

Eventy

Sala Balowa Dworu Biskupiego oferuje organizację eventów firmowych, okolicznościowych, balów, studniówek oraz wydarzeń. Do dyspozycji gości pozostają rzutniki, projektory, nagłośnienie konferencyjne, eventowe, oświetlenie oraz efekty multimedialne. Sala wyposażona jest w bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi oraz kamerę do nagrywania oraz przekazu na żywo.

Hotel Court Park

Goście weselni lub uczestnicy konferencji mają do dyspozycji komfortowe pokoje Hotelu Court Park, wchodzącego w skład zespołu Dworu Biskupiego. Hotel dysponuje własnym dużym dozorowanym parkingiem na terenie Dworu. Obiekt ma charakter hotelu butikowego, wyposażenie pokoi i pomieszczeń wspólnych utrzymane w stylu dworskim, cały hotel stanowi jednocześnie galerię obrazów, które można podziwiać lub nabyć na miejscu.

pokoje hotel court park