Hotel Court Park

El Popo

El Popo

Restauracja El Popo położona jest z zabytkowym budynku dawnych warsztatów artyleryjskich, którego budowa pochodzi z okresu wczesnego średniowiecza. Restauracja oferuje miejsca w historycznych wnętrzach oraz w ogródkach kawiarnianym i restauracyjnym, położonych na barkowym dziedzińcu Dworu Biskupiego.

Menu

Restauracja El Popo oferuje tradycyjne dania kuchni meksykańskiej. Tak zróżnicowane menu wzbogacamy o dania sezonowe, świeże warzywa i owoce, dania jarskie i wegetariańskie.

Na śniadanie goście Hotelu Court Park mają do wyboru gorące pieczywa, jajecznica, jaja sadzone, jaja gotowane, jaja faszerowane, wędliny. Ponieważ dbamy o zrównoważoną dietę oferujemy owoce, konfitury, jogurty owocowe naturalne, muessli, płatki, creppes, omlety, gofry wypiekane słodkie bułeczki. Stoły śniadaniowe to również miejsce na gorące cienkie kiełbaski z wody, smażone w sosie pomidorowym lub ze smażona cebulką.

Restauracja El Popo oferuje również gościom hotelowym śniadania kontynentalne: sery żółte, pleśniowe, białe i fasolkę po bretońsku ze smażonym bekonem.  Obowiązkowo kawa, herbata, soki, mleko i kakao, ponieważ dbamy o miły początek dnia w Hotelu Court Park w Dworze Biskupim.

Pełną ofertę El Popo znajdziesz w naszym Menu

Wystrój

Wystrój meksykańskiej restauracji El Popo stanowi połączenie lekkości formy i historii, łącząc wygodę i galerię sztuki w jednym, ponieważ tak samo ważne są dla nas treść, jak i forma.

Komunie i chrzciny

Restauracja El Popo organizuje spotkania biznesowe, komunie i chrzciny, przyjęcia urodzinowe i uroczystości rodzinne.

Godziny otwarcia

Śniadania w restauracji El Popo serwujemy w godzinach 7:00 – 10:00 w restauracji, jak i ,na życzenie gości, śniadania podajemy do pokoju.